Producenci

Hair Medic tylko w Galeria-Zapachu.pl

Newsletter

HAIR MEDIC HAIR CONDITIONER TONIK DO WŁOSÓW 150ML Powiększ do pełnego rozmiaru

HAIR MEDIC HAIR CONDITIONER TONIK DO WŁOSÓW 150ML

Organiczny tonik do włosów 150 ml

Więcej szczegółów

399,00 zł

Hair Medic Conditioner Działanie

     Tonik Hair Medic przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którzy pragną skutecznie i szybko pozbyć się problemu nadmiernego wypadania włosów i odzyskać utracone włosy. Skoncentrowana moc 14-nastu organicznych składników aktywnych pozyskanych przy użyciu zaawansowanej technologii niskotemperaturowej nano-ekstrakcji sprawią, że najszybciej zatrzymasz wypadanie włosów i podwoisz ich gęstość.

     Tonik zapewnia najszybszy porost włosów, również w przypadku łysienia androgenowego oraz po chemio i radioterapii. Potwierdzona skuteczność, łatwość aplikacji, bogactwo naturalnych składników odżywczych i delikatny zapach.

     Stosując Hair Medic najszybciej zatrzymasz wypadanie włosów i podwoisz ich gęstość. Tonik kompleksowo rozwiązuje problemy ze skórą głowy, z wypadającymi włosami oraz osłabionymi mieszkami włosowymi. Niezwykle szybko się wchłania i przenika głęboko do cebulki włosa, odżywiając ją i aktywując do działania. Bardzo szybko przywraca równowagę skóry głowy.

     Już po 3-5 tygodniach stosowania włosy stają się zauważalnie mocniejsze, odzyskują zdrowy wygląd, zmniejsza się nadmierne wypadanie włosów oraz pojawiają się nowe zdrowe włosy wyrosłe z aktywowanych cebulek. Wzrost włosów zostaje zauważalnie przyspieszony.

Szczotka Tangle Teezer The Original + Dostawa Gratis!

Hair Medic Szczotka i Dostawa Gratis

Wpisz kod: HairMedic#18# i zyskaj!